סננו ע”פ נושא

זמן האספקה הוא בין 7 עד 14 ימי עסקים מיום אישור ההזמנה. הזמנות שהתקבלו לאחר השעה 12:00 יועברו ליום העסקים הבא. אנו דואגים לשלוח את הסחורה עד בית הלקוח באופן בטוח, באמצעות חברת משלוחים ובעלות של 39 ש״ח בלבד. 

איכות המוצרים שלנו עומדת בסטנדרטים הגבוהים ביותר ובכל תקני הבטיחות הנדרשים. אנו עובדים ישירות מול מפעל הייצור, מבצעים בו בקרת איכות למוצרים השונים ומקפידים על זמני האספקה.

הצבעים והצורות של הוילונות באתר משקפים עד כמה שניתן את המציאות ואת האווירה שהוילון יוצר בבית, עם זאת, הגוון עלול להיראות מעט שונה בין מסך למסך, בהתאם להגדרות הבהירות, הצבעים ולגודל המסך. אם חשוב לכם לראות את הצבע המדויק ולהרגיש את החומר ממנו עשוי המוצר (בד, עץ או אלומיניום) - באפשרותכם להזמין דוגמית חינם.

כן. Blinds4U הינה חברה יצרנית העומדת בסטנדרטים בינ״ל בלתי מתפשרים. אנו מייצרים ומוכרים לגדולי ספקי היוקרה בארץ ובעולם. כל המוצרים שלנו נבדקים באופן קפדני, עומדים בתקני האיכות הנדרשים ונמסרים ללקוח עם שנתיים אחריות.

כן - ממש כמו מאות אלפי צרכנים אשר הזמינו מוצרים אלו דרך האתר והתקינו אותם עצמאית. לכל מוצר צירפנו הוראות מדידה והתקנה פשוטות ומובנות, כך שאין צורך באיש מקצוע מוסמך.


אנו מכבדים
מגוון אמצעי תשלום:
תמונה של -
תמונה של -
תמונה של -
0
הסל שלי
ייעוץ חינם
ייעוץ חינם, ללא התחייבות
השאירו פנייתכם כאן, ונציגנו ישובו אליכם בהקדם!
או חייגו אלינו עכשיו: 8068✽
יש בסל 0 וילונות אחרי הנחה
סה”כ: 0.00 ₪