הדמיית וילונות

צרו בקלות ובמהירות - הדמייה של חלונות הבית עם וילונות בליינדס פור יו.   


איך זה עובד?

באמצעות המערכת תוכלו לבחור את סוג החדר: וילונות לסלון, וילונות למטבח, וילונות חדר השינה, וילונות לחדר ילדים ואפילו וילונות למשרד.  בחירת סוג הווילון: וילון ונציאני אלומיניום, וילון ונציאני מעץ, וילון רומאי, וילון דואט, וילון זברה, וילון גלילה ועוד...  בחירת צבע הווילון: ממגוון הצבעים לבחירה.

בכל פעם שתשנו פרמטר מסוים, התמונה תתחלף וכך תוכלו לבדוק אם וילון הגלילה הכחלחל משתלב יפה במטבח, האם בחדר שינה עדיף לתלות וילון זברה או דואט והאם לחלון הגדול בסלון, מתאים וילון בד ארוך או דווקא וילון רומאי הנגלל מעלה.

 

מדוע זה כדאי?

היו מעצבי הפנים של עצמכם – לכל חדר בבית יש סגנון מסוים שנוצר על ידי שילוב הרמוני של צבעים ומרקמים. מערכת ההדמיות מאפשרת לכם לבחור וילונות בצבע ובסגנון המתאים לשפה העיצובית הכללית, בדיוק כמו מעצבי פנים מקצועיים. 

יצירת תמונה מוחשית לווילון – מערכת ההדמיה מספקת תמונה מציאותית, חדה ואיכותית, המאפשרת לכם לראות באופן ברור איך יראו הווילונות בכל חדר.

אפשרות להתאמה מדויקת לווילון – ההדמיות מאפשרות לכם לבחון את מגוון הצבעים והסגנונות של הווילונות באתר, עד למציאת ההתאמה הטובה ביותר. באופן זה תוכלו לבטא את טעמכם ואישיותכם בעיצוב הבית, ללא השקעה של זמן ומאמץ.

הפעלה פשוטה - מערכת ההדמיות מספקת תוצאות מהירות ומידיות אונליין, באופן פשוט, נוח ומהנה.

הדמיית וילונות באינטרנט

לוגו וילונות

 

 


אנו מכבדים
מגוון אמצעי תשלום:
תמונה של -
תמונה של -
תמונה של -
0
הסל שלי
ייעוץ חינם
ייעוץ חינם, ללא התחייבות
השאירו פנייתכם כאן, ונציגנו ישובו אליכם בהקדם!
או חייגו אלינו עכשיו: 8068✽
יש בסל וילונות אחרי הנחה
סה”כ: 0.00 ₪